Velikonoce v knihovně (Plachá)

Žáci 1.B navštívili 4.4.2012 Krajskou vědeckou knihovnu v Liberci, kde se zapojili do výukového programu Velikonoce. Rozšířili si vědomosti o tradicích velikonočních svátků, zapojili se do besedy, ve které nejen hovořili, ale učili se naslouchat jiným. Kolektivním úsilím vybarvili třídní kraslici a vyřešením literárních  hádanek získali malé odměny. Závěrem děti  strávily  příjemný čas prohlížením a čtením knih.  V centru zájmu byly knihy o koních a Hvězdné války. Jen škoda, že ještě všechny děti nemají průkazku čtenáře, aby si knihy mohly půjčit domů.