Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Velikonoce v knihovně (Plachá)

Žáci 1.B navštívili 4.4.2012 Krajskou vědeckou knihovnu v Liberci, kde se zapojili do výukového programu Velikonoce. Rozšířili si vědomosti o tradicích velikonočních svátků, zapojili se do besedy, ve které nejen hovořili, ale učili se naslouchat jiným. Kolektivním úsilím vybarvili třídní kraslici a vyřešením literárních  hádanek získali malé odměny. Závěrem děti  strávily  příjemný čas prohlížením a čtením knih.  V centru zájmu byly knihy o koních a Hvězdné války. Jen škoda, že ještě všechny děti nemají průkazku čtenáře, aby si knihy mohly půjčit domů.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.