Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Velikonoce v knihovně (Plachá)

Žáci 1.B navštívili 4.4.2012 Krajskou vědeckou knihovnu v Liberci, kde se zapojili do výukového programu Velikonoce. Rozšířili si vědomosti o tradicích velikonočních svátků, zapojili se do besedy, ve které nejen hovořili, ale učili se naslouchat jiným. Kolektivním úsilím vybarvili třídní kraslici a vyřešením literárních  hádanek získali malé odměny. Závěrem děti  strávily  příjemný čas prohlížením a čtením knih.  V centru zájmu byly knihy o koních a Hvězdné války. Jen škoda, že ještě všechny děti nemají průkazku čtenáře, aby si knihy mohly půjčit domů.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.