Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Velikonoce (Plachá)

Poslední den před velikonočními prázdninami žáci 2.B navštívili Krajskou vědeckou knihovnu, kde se zúčastnili vzdělávacího programu Velikonoce. Cílem besedy bylo poznat tradice a symboly Velikonoc, porovnat je s dnešním životem.Děti naslouchaly příběhu o smrti a zmrtvýchvstání Ježíše Krista, aby jim nezůstal skryt smysl těchto svátků.
Dětem také zbyl čas pro vlastní výběr knih a klidnou chvilku pro čtení.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena