Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Velikáni světové hudby 2 (Loumová)

Třída 9.A se dne 28.2.2013 vydala do Krajské vědecké knihovny v Liberci. Opět zde prožila netradiční „hodinu hudební výchovy“. 
Žáci byli rozděleni do skupin a každá skupina připravila za pomoci odborné literatury a pracovních listů krátkou prezentaci o životě a díle některého z významných skladatelů klasické hudby, jako byli např.: D. Šostakovič, P. I. Čajkovskij, F. Chopin, C. Debussy, G. Gershwin. Žákovské prezentace byly lektorem doplněny projektovou částí, krátkými ukázkami z tvorby probíraných skladatelů a drobnými poslechovými úkoly pro žáky. 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena