Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Velikáni světové hudby 2 (Loumová)

Třída 9.A se dne 28.2.2013 vydala do Krajské vědecké knihovny v Liberci. Opět zde prožila netradiční „hodinu hudební výchovy“. 
Žáci byli rozděleni do skupin a každá skupina připravila za pomoci odborné literatury a pracovních listů krátkou prezentaci o životě a díle některého z významných skladatelů klasické hudby, jako byli např.: D. Šostakovič, P. I. Čajkovskij, F. Chopin, C. Debussy, G. Gershwin. Žákovské prezentace byly lektorem doplněny projektovou částí, krátkými ukázkami z tvorby probíraných skladatelů a drobnými poslechovými úkoly pro žáky. 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.