Velikáni světové hudby 2 (Loumová)

Třída 9.A se dne 28.2.2013 vydala do Krajské vědecké knihovny v Liberci. Opět zde prožila netradiční „hodinu hudební výchovy“.
Žáci byli rozděleni do skupin a každá skupina připravila za pomoci odborné literatury a pracovních listů krátkou prezentaci o životě a díle některého z významných skladatelů klasické hudby, jako byli např.: D. Šostakovič, P. I. Čajkovskij, F. Chopin, C. Debussy, G. Gershwin. Žákovské prezentace byly lektorem doplněny projektovou částí, krátkými ukázkami z tvorby probíraných skladatelů a drobnými poslechovými úkoly pro žáky.