Veletrh vzdělávání Educa

VELETRH VZDĚLÁVÁNÍ EDUCA
Naše škola se prezentovala na Veletrhu vzdělávání EDUCA, který se konal ve dnech 1.11. - 3.11.2007 v Tipsport aréně.  Vystavovala zde i řada středních a vyšších odborných škol. Také tu byla nabídka volných pracovních míst. Prohlédněte si fotky našeho stánku.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.