Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Veletrh vzdělávání Educa

VELETRH VZDĚLÁVÁNÍ EDUCA
Naše škola se prezentovala na Veletrhu vzdělávání EDUCA, který se konal ve dnech 1.11. - 3.11.2007 v Tipsport aréně.  Vystavovala zde i řada středních a vyšších odborných škol. Také tu byla nabídka volných pracovních míst. Prohlédněte si fotky našeho stánku.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena