Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Veletrh EDUCA 2013 MYJOB LIBEREC (Loumová)

Motto:  „Štěstí přeje připraveným a informovaným.“
Tipsport arena se třetí říjnový týden proměnila v jedno obrovské náborové a informační centrum. Proto se třída 8.A v pátek 18. 10. 2013 vydala do Tipsport areny, kde se konal Veletrh EDUCA 2013 MYJOB LIBEREC. Cílem veletrhu bylo nabídnout nejrůznějším věkovým skupinám konkrétní studijní a pracovní možnosti v Libereckém kraji, Euroregionu Nisa, České republice i v zahraničí a zároveň prostřednictvím seminářů a přednášek návštěvníkům ukázat, jak uspět při přijímacích řízeních a úspěšně se uplatnit na současném trhu práce. Své zastoupení zde měly střední a vysoké školy, učiliště, vzdělávací společnosti.
Veletrh žákům  ukázal, jak uspět při přijímacích řízeních na střední školy a úspěšně se uplatnit na současném dynamickém trhu práce.