Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Veletrh dětské knihy (Plachá)

ve dnech  7.- 9. 4. byl zahájen Veletrh dětské knihy, učebnic a didaktických pomůcek, který se konal na libereckém výstavišti.
Žáci naší školy se zúčastnili bohatého doprovodného programu. Všechny akce poskytly dětem vstup do světa knih. Přilákala je také prezentace knih nominovaných na  ocenění  Zlatá stuha. Tato přehlídka knih je v Evropě ojedinělou akcí. Podobný  veletrh se koná pouze v Itálii. Zájem dětí o tento festival  by tak mohla pomoci  odpovědět na letošní otázku veletrhu „ Čteme rádi ?“

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.