Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Veletrh dětské knihy (Plachá)

ve dnech  7.- 9. 4. byl zahájen Veletrh dětské knihy, učebnic a didaktických pomůcek, který se konal na libereckém výstavišti.
Žáci naší školy se zúčastnili bohatého doprovodného programu. Všechny akce poskytly dětem vstup do světa knih. Přilákala je také prezentace knih nominovaných na  ocenění  Zlatá stuha. Tato přehlídka knih je v Evropě ojedinělou akcí. Podobný  veletrh se koná pouze v Itálii. Zájem dětí o tento festival  by tak mohla pomoci  odpovědět na letošní otázku veletrhu „ Čteme rádi ?“