Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Veletrh dětské knihy (Plachá)

ve dnech  7.- 9. 4. byl zahájen Veletrh dětské knihy, učebnic a didaktických pomůcek, který se konal na libereckém výstavišti.
Žáci naší školy se zúčastnili bohatého doprovodného programu. Všechny akce poskytly dětem vstup do světa knih. Přilákala je také prezentace knih nominovaných na  ocenění  Zlatá stuha. Tato přehlídka knih je v Evropě ojedinělou akcí. Podobný  veletrh se koná pouze v Itálii. Zájem dětí o tento festival  by tak mohla pomoci  odpovědět na letošní otázku veletrhu „ Čteme rádi ?“

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.