Veletrh dětské knihy (Plachá)

ve dnech  7.- 9. 4. byl zahájen Veletrh dětské knihy, učebnic a didaktických pomůcek, který se konal na libereckém výstavišti.
Žáci naší školy se zúčastnili bohatého doprovodného programu. Všechny akce poskytly dětem vstup do světa knih. Přilákala je také prezentace knih nominovaných na  ocenění  Zlatá stuha. Tato přehlídka knih je v Evropě ojedinělou akcí. Podobný  veletrh se koná pouze v Itálii. Zájem dětí o tento festival  by tak mohla pomoci  odpovědět na letošní otázku veletrhu „ Čteme rádi ?“

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.