Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Veletrh dětské knihy očima žáků 9.A

VELETRH DĚTSKÉ KNIHY
Dne 30.3.2007 se naše třída 9.A vydala na veletrh dětské knihy.
Ráno po první hodině jsme se vydali do města na tramvaj, jelikož jsme byli líní jít pěšky. Tramvají jsme dojeli až na místo, kde na nás čekalo nemilé překvapení. Všude, kam jsme se podívali, byly děti a dlouhé fronty. Nejraději bysme se obrátili a šli rovnou do botanické zahrady.
Po vystání dlouhé fronty jsme se konečně dostali dovnitř. Přišli jsme do první budovy, kde jsme se u krávy vyfotili a pokračovali jsme dál. Když jsme došli do druhé budovy, tak jsme si prohlíželi obrazy. Pak jsme došli ke stánku, kde jsme si mohli něco vzít, když vyplníme dotazník. Skoro naše celá třída vyplnila dotazník, ve kterém jsme nevěděli, ani co vyplňujeme a napsali adresy. Vzali jsme si pastelky, domina a propisky. Přešli jsme do další budovy. Holky si tam vyráběly obaly na knihy a zbytek třídy se přemístil na židle. Naproti stolům se židlemi byla Dětská televize. Martin Korbelář tam chtěl jít, ale nikdo jiný nechtěl. A tak když Nikola Hauerová přišla za nimi s obalem na knížku, poslala jí paní učitelka Honcová do Dětské televize s Martinem pod záminkou, že chce vůni do auta, kterou jsme mohli dostat, když se zúčastníme. Martin a Nikola tam nakonec šli,moderátor v jejich věku se jich ptal na různé otázky a oni odpovídali. A tak paní učitelka měla vůni do auta, Martin a Nikola pastelky.
Naše dojmy z veletrhu nejsou moc pozitivní. Nebylo nic,co by nás zaujalo, kromě Dětské televize. Ale naše zklamání netrvalo dlouho, protože jsme se moc těšili do botanické zahrady.

Nikola Hauerová, 9.A