Veletrh dětské knihy 1.A (Mrákotová)

VELETRH  DĚTSKÉ KNIHY
16.4.2010 se 1.A zúčastnila VELETRHU  DĚTSKÉ KNIHY. Zahájili jsme programem „Učení a čtení s radostí“. Čtení - to nám už jde docela dobře. Každý chtěl dokázat, že je dobrý čtenář. Ale do soutěže se dostali jenom Bohoušek Hloušek, Kuba Novák, Viktorka Aleksij, Jiřík Hamák a Honzík Šlégl. Zadané úkoly splnili na jedničku, a tak si odnášeli zaslouženou odměnu. Při prohlídce VELETRHU jsme si také prohlíželi knížky a učebnice, malovali obrázky a zkoušeli pohádkové kostýmy. Už teď se těšíme na příští rok.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.