Veletrh dětské knihy 1.A (Mrákotová)

VELETRH  DĚTSKÉ KNIHY
16.4.2010 se 1.A zúčastnila VELETRHU  DĚTSKÉ KNIHY. Zahájili jsme programem „Učení a čtení s radostí“. Čtení - to nám už jde docela dobře. Každý chtěl dokázat, že je dobrý čtenář. Ale do soutěže se dostali jenom Bohoušek Hloušek, Kuba Novák, Viktorka Aleksij, Jiřík Hamák a Honzík Šlégl. Zadané úkoly splnili na jedničku, a tak si odnášeli zaslouženou odměnu. Při prohlídce VELETRHU jsme si také prohlíželi knížky a učebnice, malovali obrázky a zkoušeli pohádkové kostýmy. Už teď se těšíme na příští rok.