Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Veletrh dětské knihy 1.A (Mrákotová)

VELETRH  DĚTSKÉ KNIHY
16.4.2010 se 1.A zúčastnila VELETRHU  DĚTSKÉ KNIHY. Zahájili jsme programem „Učení a čtení s radostí“. Čtení - to nám už jde docela dobře. Každý chtěl dokázat, že je dobrý čtenář. Ale do soutěže se dostali jenom Bohoušek Hloušek, Kuba Novák, Viktorka Aleksij, Jiřík Hamák a Honzík Šlégl. Zadané úkoly splnili na jedničku, a tak si odnášeli zaslouženou odměnu. Při prohlídce VELETRHU jsme si také prohlíželi knížky a učebnice, malovali obrázky a zkoušeli pohádkové kostýmy. Už teď se těšíme na příští rok.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.