Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Vědecká knihovna v Liberci (Loumová)

„S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu, bez knih pak nikdo nebývá učeným ani ve škole.“ ( J. A. Komenský )
Žáci  6.A  dne 19. 1. 2012 navštívili v dopoledních hodinách Krajskou vědeckou knihovnu v Liberci. Důvodem návštěvy  byla  beseda  nazvaná  „Pohádky, bajky a my“.  Děti se zábavnou formou seznámily s historií bajek a pohádek, poznávaly nejznámější české a světové autory, aktivně pracovaly s předneseným textem. Zamýšlely se nad platností pohádkových zákonů a formulovaly mravní ponaučení v předkládaných bajkách. Prostory liberecké knihovny žáci 6.A opět brzy navštíví. V lednu se zúčastní projektového dopoledne „Trocha poezie nikoho nezabije“ a literární besedy na téma „Svátky a jiné významné dny v roce“.

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření