Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vědecká knihovna v Liberci (Loumová)

„S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu, bez knih pak nikdo nebývá učeným ani ve škole.“ ( J. A. Komenský )
Žáci  6.A  dne 19. 1. 2012 navštívili v dopoledních hodinách Krajskou vědeckou knihovnu v Liberci. Důvodem návštěvy  byla  beseda  nazvaná  „Pohádky, bajky a my“.  Děti se zábavnou formou seznámily s historií bajek a pohádek, poznávaly nejznámější české a světové autory, aktivně pracovaly s předneseným textem. Zamýšlely se nad platností pohádkových zákonů a formulovaly mravní ponaučení v předkládaných bajkách. Prostory liberecké knihovny žáci 6.A opět brzy navštíví. V lednu se zúčastní projektového dopoledne „Trocha poezie nikoho nezabije“ a literární besedy na téma „Svátky a jiné významné dny v roce“.