Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Věda v ulicích (Sklenářová)

V úterý 21.6.2011 se v kampusu TUL konala akce s názvem Věda v ulicích. Navštívili jsme ji s žáky 6. a 8. ročníku.
Měli jsme možnost zúčastnit se zajímavých pokusů z chemie i fyziky (hrátky s kapalným dusíkem, vlastnosti kapalin a další). Zjišťovali jsme, jak věci okolo nás fungují, zkusili jsme si ovládat počítač pouhým okem. Dověděli jsme se něco o našem těle – jak jsou na tom naše klouby a jakou máme sílu stisku. Našli jsme si tu i hravou techniku – auta, vrtulníky a roboty. Seznámili jsme se s moderní i středověkou astronomií. Třídili jsme odpad a bezpečně jsme se „projížděli“ v autě. Stánky s vědou a technikou nás všechny velmi zaujaly a uvědomili jsme si, že věci, které se učíme, mohou být i užitečné.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.