Večer plný her (Sakařová)

Dne 31.1.2012 proběhl ve družině první letošní „Večer plný her“. Stejně jako v minulém roce si rodiče mohli přijít s dětmi zahrát hry. Jelikož děti v ten den dostaly vysvědčení, byl pro ně „Večer plný her“ odměnou za jejich píli. Děkuji všem za příjemnou atmosféru a budu se těšit na další společné akci.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.