Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Večer plný her po třetí (Sakařová)

15.11.2010 se již po třetí otevřely brány do světa her. Stejně jako v předchozích dvou večerech se i tentokrát vše konalo ve velké družině. Oproti minulému roku navíc přibylo i malé občerstvení v podobě kafíčka, čaje a zákusku, který upekla paní vychovatelka Novotná. Na večeru se ukázaly tváře známé, hrami protřelé, ale i těch, kteří se na naše večerní hraní přišli podívat úplně poprvé. Podle ohlasů se večer vydařil na výbornou a myslím si, že nejedna z her se objeví pod vánočním stromečkem. Díky školnímu rozhlasu se náš „večer plný her“ dostal i mimo družinu a dorazily i dívky, které nám pomáhaly s halloweenským večírkem.  Hrát si nepřišly jen děti školou povinné, ale zapojili se i rodiče. S našimi školáky dorazili i jejich sourozenci. Někteří školkového věku, jiní ještě s plínkou, anebo dokonce schováni u maminky v bříšku. Další večer plánujeme na druhou půlku roku. Takže, kdo si rád hraje a podzimní termín mu z nějakého důvodu nevyšel, hlídá si web družiny, aby si včas mohl změnit plány. Ještě nezbytný seznam her, které zapůjčila slečna Sakařová (abyste věděli, na co se určitě můžete těšit příště) Ubongo, 6 bere, Česko, Goblett, Jungle speed, Monopoly, Cesta kolem světa za 80 dní, Fantom… možná Ježíšek ještě nějakou hru nadělí.
Krásný zbytek podzimu a nezapomeňte, že nejbližší další společná akce je Rozsvěcení stromku ;-)
Vaše vychovatelky