Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Včelí království (Plachá)

Včelí království je název vzdělávacího programu v Městském středisku ekologické výchovy v Liberci, který navazuje na vzdělávací oblast "Člověk a jeho svět ." Žáci 2.B se seznámili se životem včel a jejich užitkem. Program byl pro ně pečlivě připraven s názornými pomůckami a zábavnými aktivitami. Děti již navštívily v létě včelaře v Radčicích a mohly si vědomosti o včelách upevnit a rozšířit.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.