Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Včelařství (Plachá)

23. května 2012 se žáci 1. B zúčastnili ekologického programu Fascinujícího svět  včel  a to přímo u včelaře v Radčicích. Tento program pod patronátem Českého svazu včelařství a Libereckého  kraje  má za cíl podněcovat zájem dětí o starodávnou  lidskou  činnost – včelařství. Prostřednictvím života včelstva je možné pochopit spoustu přírodních  zákonitostí. Každý účastník dostal pracovní list od paní učitelky Míly zcela bezpečnou čokoládovou včeličku.

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena