Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Včelařství (Plachá)

23. května 2012 se žáci 1. B zúčastnili ekologického programu Fascinujícího svět  včel  a to přímo u včelaře v Radčicích. Tento program pod patronátem Českého svazu včelařství a Libereckého  kraje  má za cíl podněcovat zájem dětí o starodávnou  lidskou  činnost – včelařství. Prostřednictvím života včelstva je možné pochopit spoustu přírodních  zákonitostí. Každý účastník dostal pracovní list od paní učitelky Míly zcela bezpečnou čokoládovou včeličku.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.