Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Vánoční výtvarná dílna (Švihlová)

V sobotu 11. prosince 2010 se na naší škole uskutečnila již tradiční vánoční dílna. Přišla spousta dětí s rodiči a sem tam byla vidět i nějaká ta babička či dědeček. Na všechny jsme mysleli, a proto bylo pro děti připraveno mnoho výtvarných aktivit - hlavní téma bylo pochopitelně výroba vánočních dekorací a dárků. Znaveným rodičům jsme uvařili kávu nebo čaj, pro děti bylo připraveno pití a k zakousnutí byla upečena ovocná buchta. Tuto přesnídávku pozitivně ohodnotili všichni. Také byl připraven prodej vánočních¨dekorací, které nabízely zaměstnankyně SOŠ Jablonecká a bylo tak možné si za slušný peníz zakoupit svícen, vánoční ubrus nebo třeba i vánoční hvězdu. Nabídka aktivit byla pestrá a my se těšíme na setkání zase za rok:-)

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.