Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vánoční výtvarná dílna (Švihlová)

V sobotu 11. prosince 2010 se na naší škole uskutečnila již tradiční vánoční dílna. Přišla spousta dětí s rodiči a sem tam byla vidět i nějaká ta babička či dědeček. Na všechny jsme mysleli, a proto bylo pro děti připraveno mnoho výtvarných aktivit - hlavní téma bylo pochopitelně výroba vánočních dekorací a dárků. Znaveným rodičům jsme uvařili kávu nebo čaj, pro děti bylo připraveno pití a k zakousnutí byla upečena ovocná buchta. Tuto přesnídávku pozitivně ohodnotili všichni. Také byl připraven prodej vánočních¨dekorací, které nabízely zaměstnankyně SOŠ Jablonecká a bylo tak možné si za slušný peníz zakoupit svícen, vánoční ubrus nebo třeba i vánoční hvězdu. Nabídka aktivit byla pestrá a my se těšíme na setkání zase za rok:-)