Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Vánoční výtvarná dílna (Švihlová)

V sobotu 11. prosince 2010 se na naší škole uskutečnila již tradiční vánoční dílna. Přišla spousta dětí s rodiči a sem tam byla vidět i nějaká ta babička či dědeček. Na všechny jsme mysleli, a proto bylo pro děti připraveno mnoho výtvarných aktivit - hlavní téma bylo pochopitelně výroba vánočních dekorací a dárků. Znaveným rodičům jsme uvařili kávu nebo čaj, pro děti bylo připraveno pití a k zakousnutí byla upečena ovocná buchta. Tuto přesnídávku pozitivně ohodnotili všichni. Také byl připraven prodej vánočních¨dekorací, které nabízely zaměstnankyně SOŠ Jablonecká a bylo tak možné si za slušný peníz zakoupit svícen, vánoční ubrus nebo třeba i vánoční hvězdu. Nabídka aktivit byla pestrá a my se těšíme na setkání zase za rok:-)

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.