Vánoční výtvarná dílna (Švihlová)

V sobotu 11. prosince 2010 se na naší škole uskutečnila již tradiční vánoční dílna. Přišla spousta dětí s rodiči a sem tam byla vidět i nějaká ta babička či dědeček. Na všechny jsme mysleli, a proto bylo pro děti připraveno mnoho výtvarných aktivit - hlavní téma bylo pochopitelně výroba vánočních dekorací a dárků. Znaveným rodičům jsme uvařili kávu nebo čaj, pro děti bylo připraveno pití a k zakousnutí byla upečena ovocná buchta. Tuto přesnídávku pozitivně ohodnotili všichni. Také byl připraven prodej vánočních¨dekorací, které nabízely zaměstnankyně SOŠ Jablonecká a bylo tak možné si za slušný peníz zakoupit svícen, vánoční ubrus nebo třeba i vánoční hvězdu. Nabídka aktivit byla pestrá a my se těšíme na setkání zase za rok:-)

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.