Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vánoční výtvarná dílna (Švihlová)

V sobotu 10.12.2011 se na naší škole konala, jako každoročně, Vánoční výtvarná dílna. Program byl pestrý a zaměřený zejména na výrobu vánočních dárků a dekorací. Přišla spousta dětí z naší základní, ale i mateřské školy v doprovodu svých rodičů.
V posluchárně nabízela Střední škola Jablonecká své výrobky - svícny, adventní věnce, květiny aj. za velmi přijatelné ceny.
Ve třídách se vyrábělo. Největší zájem byl o zdobení perníčků, malování ozdob, ale i u ostatních stolků bylo stále plno.
Bezesporu každého zaujala kavárnička, ve které paní vychovatelka Míša Novotná nabízela občerstvení - chlebíčky, sladké pečivo, čaj a pro rodiče i kávu. Jistě si můžeme říci, že se tato dílna vydařila. Více fotografií z dílny si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Všem přejeme krásné prožití vánočních svátků, hodně pohody a radosti.