Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Vánoční výtvarná dílna (Švihlová)

V sobotu 10.12.2011 se na naší škole konala, jako každoročně, Vánoční výtvarná dílna. Program byl pestrý a zaměřený zejména na výrobu vánočních dárků a dekorací. Přišla spousta dětí z naší základní, ale i mateřské školy v doprovodu svých rodičů.
V posluchárně nabízela Střední škola Jablonecká své výrobky - svícny, adventní věnce, květiny aj. za velmi přijatelné ceny.
Ve třídách se vyrábělo. Největší zájem byl o zdobení perníčků, malování ozdob, ale i u ostatních stolků bylo stále plno.
Bezesporu každého zaujala kavárnička, ve které paní vychovatelka Míša Novotná nabízela občerstvení - chlebíčky, sladké pečivo, čaj a pro rodiče i kávu. Jistě si můžeme říci, že se tato dílna vydařila. Více fotografií z dílny si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Všem přejeme krásné prožití vánočních svátků, hodně pohody a radosti.

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření