Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Vánoční výtvarná dílna 2015 (Švihlová)

I v tomto roce v předvánočním čase proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna. V sobotu 12.12. 2015 se učebny na 1. patře změnily ve výtvarné dílny na výrobu vánočních dárků a dekorací.  Dveře se pro návštěvníky otevřely v 9:00 hod. a od té chvíle byla výroba dárků v plném proudu.
I letos byla v popředí výroba vánočních ozdob a malování perníčků, dále také výroba dárků z papíru nebo dekorací z vlny. Opravdu bylo z čeho si vybrat.
Mnoho návštěvníků  také navštívilo  kavárničku, kde paní vychovatelky připravily spoustou dobrot.  V posluchárně  prodávala výrobky svých žáků SOŠ Jablonecká. Prohlédněte si fotky.