Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vánoční výtvarná dílna 2013 (Švihlová)

I v tomto roce v předvánočním čase proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna. V sobotu 14. prosince 2013 se učebny na 1. patře proměnily v malé dílničky na výrobu dárků a vánočních dekorací.  Výroba dárků byla již od deváté hodiny v plném proudu, protože venku řádila chumelenice a tak se dveře školy otevřely o pár minut dříve, aby venku čekající návštěvníci neprochladli. V tomto roce byla opět v popředí výroba vánočních ozdob a malování perníčků. Dále se také tvořily výrobky z papíru nebo dekorace z červených jablíček. Opravdu bylo z čeho si vybrat a děti často nevěděly, jakou dílničku navštívit dříve.
Málo kdo vynechal návštěvu  kavárničky, kde paní vychovatelky připravily spoustou dobrot.  V posluchárně vystavovala a prodávala výrobky svých žáků SOŠ Jablonecká. I v tomto roce s vánoční dílna velmi vydařila. Prohlédněte si fotky.