Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Vánoční výtvarná dílna 2012 (Švihlová)

I v tomto roce v předvánočním čase proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna. Učebny 1.-5. třídy se proměnily v malé dílničky na výrobu dárků a vánočních dekorací.  Výroba andílků, stromečků nebo hvězdiček byla už od rána v plném proudu. Také tvoření vlastních vánočních ozdob děti velmi zaujalo. No řekněte, kdo by na stromku nechtěl mít vlastní ozdůbku. Nikdo nevynechal ani  kavárničku se spoustou dobrot.  V posluchárně vystavovala a prodávala výrobky svých žáků SOŠ Jablonecká. Myslím, že na své si přišel každý návštěvník dílny. Prohlédněte si fotky.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.