Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vánoční výtvarná dílna 2012 (Švihlová)

I v tomto roce v předvánočním čase proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna. Učebny 1.-5. třídy se proměnily v malé dílničky na výrobu dárků a vánočních dekorací.  Výroba andílků, stromečků nebo hvězdiček byla už od rána v plném proudu. Také tvoření vlastních vánočních ozdob děti velmi zaujalo. No řekněte, kdo by na stromku nechtěl mít vlastní ozdůbku. Nikdo nevynechal ani  kavárničku se spoustou dobrot.  V posluchárně vystavovala a prodávala výrobky svých žáků SOŠ Jablonecká. Myslím, že na své si přišel každý návštěvník dílny. Prohlédněte si fotky.