Vánoční výtvarná dílna 2012 (Švihlová)

I v tomto roce v předvánočním čase proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna. Učebny 1.-5. třídy se proměnily v malé dílničky na výrobu dárků a vánočních dekorací.  Výroba andílků, stromečků nebo hvězdiček byla už od rána v plném proudu. Také tvoření vlastních vánočních ozdob děti velmi zaujalo. No řekněte, kdo by na stromku nechtěl mít vlastní ozdůbku. Nikdo nevynechal ani  kavárničku se spoustou dobrot.  V posluchárně vystavovala a prodávala výrobky svých žáků SOŠ Jablonecká. Myslím, že na své si přišel každý návštěvník dílny. Prohlédněte si fotky.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.