Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Vánoční výtvarná dílna 2008

VÁNOČNÍ VÝTVARNÁ DÍLNA
Na naší škole se pořád něco děje, a proto světe div se, žáčci přišli do školy i v sobotu 6.12.2008. A proč? Konala se přece Vánoční výtvarná dílna!!! Přišel pouze ten, kdo chtěl, ale bylo tu dětí a rodičů mnoho. Děti vyráběly vánoční dekorace z pomerančů, malovaly vánoční ozdoby, zdobily perníčky…. Školní jídelna připravila něco na chuť – upekla skvělou roládu.
Tento den se skutečně vydařil a těšíme se Vánoční dílnu 2009J

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.