Vánoční výtvarná dílna 2008

VÁNOČNÍ VÝTVARNÁ DÍLNA
Na naší škole se pořád něco děje, a proto světe div se, žáčci přišli do školy i v sobotu 6.12.2008. A proč? Konala se přece Vánoční výtvarná dílna!!! Přišel pouze ten, kdo chtěl, ale bylo tu dětí a rodičů mnoho. Děti vyráběly vánoční dekorace z pomerančů, malovaly vánoční ozdoby, zdobily perníčky…. Školní jídelna připravila něco na chuť – upekla skvělou roládu.
Tento den se skutečně vydařil a těšíme se Vánoční dílnu 2009J

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.