Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Vánoční výtvarná dílna 10.12.2016 (Švihlová)

Rok se s rokem sešel a je tu opět Vánoční výtvarná dílna. V sobotu 10. prosince 2016 se třídy v 1. patře změnily na dílničky. Pro děti jsme připravili patnáct stanovišť, kde si mohly vyrobit dárečky pro druhé nebo jen pro své vlastní potěšení. Napečené perníčky  jen čekaly  na ozdobení, vánoční ozdoby na vánoční kabátek. Připraveno bylo i spoustu dalších - zdobila se jablíčka, vyráběli andílci...
Pro návštěvníky (zejména pro rodiče) byla připravena k posezení kavárnička.
Poděkování patří paní učitelkám, vychovatelkám a několika žákům 9.třídy, kteří pomáhali s organizací dílny.

 

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.