Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vánoční turnaj ve florbalu 4.-5.tříd (Urban)

V pátek 14.12.2012 proběhlo finále školního florbalového turnaje    4.-5.tříd. V něm zvítězilo družstvo FC Liberec nad FC Krvaví tygři výsledkem 6:5 a stalo se tak celkovým vítězem vánočního turnaje. Utkání mělo dramatický průběh, kdy hráči FC Krvaví tygři, kteří celý finálový zápas průběžně prohrávali, 3 minuty před koncem dokázali srovnat skóre na 5:5. Přesto výsledek nedokázali ubránit  a J.Novák těsně před koncem zápasu vstřelil vítězný gól.
Turnaje se celkem zúčastnila 3 mužstva – FC Monster (Vittiš, Macounová, Slavík, Koryťák, Vystrčil, Němec, Vodvárka), FC Krvaví tygři (Čížek, Zeman, Brom, Szabó, Němec, Špinka, Zemene) a FC Liberec (Plechatý, Pacourek, Novák, Samek, Strejc, Šlégl).
Jenotlivé zápasy: FC Krvaví tygři – FC Monster  5:1,  FC Monster – FC Liberec  1:3, FC Liberec – FC Krvaví tygři  6:5
Dík patří všem zúčastněným za chuť sportovat a bojovat o výsledek.