Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Vánoční turnaj ve florbalu 4.-5.tříd (Urban)

V pátek 14.12.2012 proběhlo finále školního florbalového turnaje    4.-5.tříd. V něm zvítězilo družstvo FC Liberec nad FC Krvaví tygři výsledkem 6:5 a stalo se tak celkovým vítězem vánočního turnaje. Utkání mělo dramatický průběh, kdy hráči FC Krvaví tygři, kteří celý finálový zápas průběžně prohrávali, 3 minuty před koncem dokázali srovnat skóre na 5:5. Přesto výsledek nedokázali ubránit  a J.Novák těsně před koncem zápasu vstřelil vítězný gól.
Turnaje se celkem zúčastnila 3 mužstva – FC Monster (Vittiš, Macounová, Slavík, Koryťák, Vystrčil, Němec, Vodvárka), FC Krvaví tygři (Čížek, Zeman, Brom, Szabó, Němec, Špinka, Zemene) a FC Liberec (Plechatý, Pacourek, Novák, Samek, Strejc, Šlégl).
Jenotlivé zápasy: FC Krvaví tygři – FC Monster  5:1,  FC Monster – FC Liberec  1:3, FC Liberec – FC Krvaví tygři  6:5
Dík patří všem zúčastněným za chuť sportovat a bojovat o výsledek.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.