Vánoční science show (Plachá)

20.12.2011 - tento den využili žáci 1.B k návštěvě  iQParku,  kde měli objednanou vánoční science show. Děti si užily vystavených exponátů a pak už na ně čekala netradiční oslava Vánoc. Pod dohledem lektora či spíše šíleného chemika  děti sledovaly výrobu vánočního světla, spatřily blesky Teslova transformátoru  a naše Terezka pomáhala s výrobou umělého sněhu. Všechny děti ochutnaly perníčky upečené  za pár minut a nemohly uvěřit svým očím, když uviděly zapalovat  oheň ledem z mrazáku. Všechny  zábavné pokusy, při kterých se děti stávají aktivními účastníky, podporují zájem dětí o vědu.