Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Vánoční science show (Plachá)

20.12.2011 - tento den využili žáci 1.B k návštěvě  iQParku,  kde měli objednanou vánoční science show. Děti si užily vystavených exponátů a pak už na ně čekala netradiční oslava Vánoc. Pod dohledem lektora či spíše šíleného chemika  děti sledovaly výrobu vánočního světla, spatřily blesky Teslova transformátoru  a naše Terezka pomáhala s výrobou umělého sněhu. Všechny děti ochutnaly perníčky upečené  za pár minut a nemohly uvěřit svým očím, když uviděly zapalovat  oheň ledem z mrazáku. Všechny  zábavné pokusy, při kterých se děti stávají aktivními účastníky, podporují zájem dětí o vědu.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena