Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Vánoční science show (Plachá)

20.12.2011 - tento den využili žáci 1.B k návštěvě  iQParku,  kde měli objednanou vánoční science show. Děti si užily vystavených exponátů a pak už na ně čekala netradiční oslava Vánoc. Pod dohledem lektora či spíše šíleného chemika  děti sledovaly výrobu vánočního světla, spatřily blesky Teslova transformátoru  a naše Terezka pomáhala s výrobou umělého sněhu. Všechny děti ochutnaly perníčky upečené  za pár minut a nemohly uvěřit svým očím, když uviděly zapalovat  oheň ledem z mrazáku. Všechny  zábavné pokusy, při kterých se děti stávají aktivními účastníky, podporují zájem dětí o vědu.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.