Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Vánoční laťka (Kuželka)

V předvánočním čase, jak se již stalo tradicí, se konala soutěž ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. Letos se soutěžilo ve dvou chlapeckých kategoriích 6.-7. a 8.-9. ročník a jedné kategorii dívek 8. – 9. ročník. Závodníci mezi sebou sváděli urputné boje a výborné výkony odměňovali diváci potleskem. V kategorii chlapců 6.-7. roč. opět zvítězil Matyáš Kaiser (148 cm), druhý David Lochman (120 cm) a třetí František Špinka (115 cm). Mezi dívkami vyhrála Eliška Sonntagová, která překonala laťku ve výšce 125 cm, na druhém místě skončila Anna Meierová (120 cm) a třetí Eliška Sůvová (115 cm). V kategorii starších chlapců obhájil první místo Dominik Gembický  výkonem 157 cm, druhou příčku obsadil Petr Karlík (151 cm) a na třetí místo se probojoval Tomáš Plechatý (145 cm). Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony.