Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Vánoční laťka (Kuželka)

V předvánočním čase opět proběhla soutěž ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. Soutěžilo ve dvou chlapeckých kategoriích a ve dvou kategoriích dívek (6. – 7. a 8. – 9. ročník). Závodníci mezi sebou sváděli urputné boje a předváděli sympatické výkony. V kategorii chlapců 6.-7. zvítězil Jaromír Smolík (120 cm), druhý Stanislav Mrskoš (115 cm) a třetí Martin Šašek (115 cm). Mezi dívkami vyhrála Eliška Loulová, která překonala laťku ve výšce 115 cm, na druhém místě skončila Ráchel Kováčová (115 cm) a třetí Jennifer Nagyová (115 cm). V kategorii starších chlapců opět po roce vybojoval první místo Matyáš Kaiser výkonem 166 cm, druhou příčku obsadil Jakub Samek (163 cm) a na třetí místo se probojovali dva žáci – Marek Brože a David Lochman (oba 148 cm). Mezi staršími dívkami zvítězila Daniela Třesohlavá (136 cm), na druhém místě se umístila Viktorie Aleksij (125 cm) a na třetím Nela Macounová (120 cm). Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony a divákům za povzbuzování.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.