Vánoční laťka 2022 (Vávra)

Po pauze způsobené covidovými opatřeními se letos na naší škole uskutečnily tradiční závody ve skoku vysokém – Vánoční laťka.

Závodníci soutěžili ve 4 kategoriích – ml. žáci a žákyně (6.-7.tř) a st. žáci a žákyně (8.-9.tř.). V každé kategorii se sešla velká konkurence a proto byly dramatické až do poslední výšky!

Žáci 2.stupně pak v roli diváků vytvořili výbornou atmosféru a závod se velmi povedl.

Všichni závodníci (-ce) předvedli krásné výkony - každý dle svých možností. Všichni se navzájem podporovali a přáli si skočit co nejvýše.

Děkujeme i dívkám a chlapcům z 9.B, kteří pomohli jako technická četa a zapisovatelky.

Výsledky (stupně vítězů):

Ml.žáci:                                                                                     Ml.žákyně:

1.  Filip Dang              145 cm                                                1. Adéla Procházková         125 cm

2.  Daniel Pokorný     130 cm                                                2. Valerie Cuflic                   125 cm

3.  Matěj Kroka          130 cm                                                3. Janica Pekárová              125 cm

St.žáci:                                                                                      St.žákyně:

1.  Michal Černý           157 cm                                             1. Karla Martínková            136 cm

2.  Pavel Kuzebouch    148 cm                                             2. Samantha Böhmová       130 cm

3.  Dmytro Orysenko    142 cm                                             3. Danica Pekárová             125 cm

Kompletní výsledkovou listinu a fotografie najdete na sportovní nástěnce.