Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vánoční laťka 2013 (Kuželka)

V předvánočním čase již tradičně probíhá soutěž ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. Letos se soutěžilo ve dvou chlapeckých kategoriích 6.-7. a 8.-9. ročník, ale poprvé ve dvou kategoriích dívek (6. – 7. a 8. – 9. ročník). Diváci hlasitě povzbuzovali závodníky, kteří mezi sebou sváděli urputné boje. V kategorii chlapců 6.-7. zvítězil Matyáš Kaiser (133 cm), druhý David Chmátal (130 cm) a třetí Mikuláš Mikeš (125 cm). Mezi dívkami vyhrála Eliška Sonntagová, která překonala laťku ve výšce 125 cm, na druhém místě skončila Natálie Krausová (120 cm) a třetí Dominika Málková (115 cm).V kategorii starších chlapců vybojoval první místo Dominik Gembický  výkonem 151 cm,, druhou příčku obsadil Tomáš Plechatý (145 cm) a na třetí místo se probojoval Semih Arikan (136 cm). Mezi staršími dívkami zvítězila Eliška Sůvová (120 cm), na druhém místě se umístila Markéta Kocourová (110 cm) a na třetím Gabriela Trojanová (100 cm). Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony.