Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vánoční laťka 2012 (Kuželka)

V předvánočním čase již tradičně probíhá soutěž ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. Letos se soutěžilo ve dvou chlapeckých kategoriích 6.-7. a 8.-9. ročník, ale poprvé přibyla kategorie dívek 6. – 7. ročník. Diváci hlasitě povzbuzovali závodníky, kteří mezi sebou sváděli urputné boje. V kategorii chlapců 6.-7. zvítězil Matěj Mečíř, druhý Tomáš Plechatý a třetí Jindra Stibor všichni ze 7.A stejným výkonem 120 cm. Mezi dívkami vyhrála Eliška Sonntagová, která překonala laťku ve výšce 120 cm, na druhém místě skončila Natálie Krausová (110 cm) a třetí Dominika Málková (105 cm).V kategorii starších vybojoval první místo Marek Kubla  (136cm), druhou příčku obsadil Tuguldur Ariunzorig (133 cm) a na třetí místo se probojoval Zdeněk Daduč (125 cm). Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony. Více fotek naleznete ve fotogalerii.