Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Vánoční laťka 2011 (Kuželka)

V předvánočním čase již tradičně probíhá soutěž ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. Letos se opět soutěžilo ve dvou kategoriích 6.-7. a 8.-9. třída. Diváci hlasitě povzbuzovali závodníky, kteří mezi sebou sváděli urputné boje. V kategorii 6.-7. zvítězil Marek Kubla (130cm), druhý Jarda Vlček a třetí Semih Arikan všichni ze 7.A. V kategorii starších vybojoval první místo Jan Díl z 9.A (148cm), druhou příčku po tvrdém boji obsadil Dominik Zezulka z 8.A a na třetí místo se probojoval Petr Kos z 9.A. Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony.
Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.