Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Vánoční laťka 2011 (Kuželka)

V předvánočním čase již tradičně probíhá soutěž ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. Letos se opět soutěžilo ve dvou kategoriích 6.-7. a 8.-9. třída. Diváci hlasitě povzbuzovali závodníky, kteří mezi sebou sváděli urputné boje. V kategorii 6.-7. zvítězil Marek Kubla (130cm), druhý Jarda Vlček a třetí Semih Arikan všichni ze 7.A. V kategorii starších vybojoval první místo Jan Díl z 9.A (148cm), druhou příčku po tvrdém boji obsadil Dominik Zezulka z 8.A a na třetí místo se probojoval Petr Kos z 9.A. Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony.
Více fotek naleznete ve fotogalerii.