Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Vánoční laťka 2011 (Kuželka)

V předvánočním čase již tradičně probíhá soutěž ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. Letos se opět soutěžilo ve dvou kategoriích 6.-7. a 8.-9. třída. Diváci hlasitě povzbuzovali závodníky, kteří mezi sebou sváděli urputné boje. V kategorii 6.-7. zvítězil Marek Kubla (130cm), druhý Jarda Vlček a třetí Semih Arikan všichni ze 7.A. V kategorii starších vybojoval první místo Jan Díl z 9.A (148cm), druhou příčku po tvrdém boji obsadil Dominik Zezulka z 8.A a na třetí místo se probojoval Petr Kos z 9.A. Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony.
Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena