Vánoční laťka 2010 (Kuželka)

Poslední den před vánočními prázdninami se již tradičně uskutečnil závod ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. Soutěže se zúčastnilo 21 závodníků ve dvou kategoriích (6.-7. a 8.-9. třídy). Mezi mladšími s přehledem zvítězil Jarda Vlček ze 6.A, na druhém místě Jirka Bednář a třetí Jirka Vlas. Mezi staršími se prosadil Jakub Hnyk z 9.A, druhý skončil Jakub Barac a třetí David Šimon. Všem patří dík za předvedené výkony.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.