Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Vánoční laťka 2010 (Kuželka)

Poslední den před vánočními prázdninami se již tradičně uskutečnil závod ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. Soutěže se zúčastnilo 21 závodníků ve dvou kategoriích (6.-7. a 8.-9. třídy). Mezi mladšími s přehledem zvítězil Jarda Vlček ze 6.A, na druhém místě Jirka Bednář a třetí Jirka Vlas. Mezi staršími se prosadil Jakub Hnyk z 9.A, druhý skončil Jakub Barac a třetí David Šimon. Všem patří dík za předvedené výkony.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena