Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Vánoční laťka 2010 (Kuželka)

Poslední den před vánočními prázdninami se již tradičně uskutečnil závod ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. Soutěže se zúčastnilo 21 závodníků ve dvou kategoriích (6.-7. a 8.-9. třídy). Mezi mladšími s přehledem zvítězil Jarda Vlček ze 6.A, na druhém místě Jirka Bednář a třetí Jirka Vlas. Mezi staršími se prosadil Jakub Hnyk z 9.A, druhý skončil Jakub Barac a třetí David Šimon. Všem patří dík za předvedené výkony.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena