Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Vánoční laťka 2009

VÁNOČNÍ LAŤKA
Ve středu bojovalo 23 žáků v tradiční soutěži ve skoku vysokém. Soutěžilo se ve 2 kategoriích (6.-7. třída a 8.-9). Závodníci předváděli úžasné výkony, ale v závěru už spolu soupeřili pouze tři – Jakub Jícha, Ondřej Kolář a Karel Škoda. Vítězem se suverénně stal Ondřej Kolář z 9.A výkonem 169 cm. V kategorii 6.-7.třída obsadil první místo Jan Janků ze 7.A, který překonal 115 cm. Blahopřejeme. Všem ostatním děkujeme za bojovný výkon.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.