Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Vánoční laťka 2009

VÁNOČNÍ LAŤKA
Ve středu bojovalo 23 žáků v tradiční soutěži ve skoku vysokém. Soutěžilo se ve 2 kategoriích (6.-7. třída a 8.-9). Závodníci předváděli úžasné výkony, ale v závěru už spolu soupeřili pouze tři – Jakub Jícha, Ondřej Kolář a Karel Škoda. Vítězem se suverénně stal Ondřej Kolář z 9.A výkonem 169 cm. V kategorii 6.-7.třída obsadil první místo Jan Janků ze 7.A, který překonal 115 cm. Blahopřejeme. Všem ostatním děkujeme za bojovný výkon.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena