Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Vánoční laťka 2008

VÁNOČNÍ LAŤKA
Ve čtvrtek 18.12.2008 se konal 2.ročník závodu ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. V napínavé soutěži bojovalo 23 žáků ze 7. až 9. tříd. Všichni zúčastnění podávali maximální výkony a přispěli k hezké předvánoční atmosféře. Nejvýše se dostali O.Kolář (8.A) a M.Hudec (9.A), kteří zdolali laťku ve výšce 154 cm, ale na počet pokusů získal pro sebe vítězství O.Kolář. Třetí místo vybojoval výkonem 151 cm A. Pour (9.B). Všem závodníkům děkujeme za předvedené výkony.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.