Vánoční laťka 2008

VÁNOČNÍ LAŤKA
Ve čtvrtek 18.12.2008 se konal 2.ročník závodu ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. V napínavé soutěži bojovalo 23 žáků ze 7. až 9. tříd. Všichni zúčastnění podávali maximální výkony a přispěli k hezké předvánoční atmosféře. Nejvýše se dostali O.Kolář (8.A) a M.Hudec (9.A), kteří zdolali laťku ve výšce 154 cm, ale na počet pokusů získal pro sebe vítězství O.Kolář. Třetí místo vybojoval výkonem 151 cm A. Pour (9.B). Všem závodníkům děkujeme za předvedené výkony.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.