Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Vánoční laťka 2008

VÁNOČNÍ LAŤKA
Ve čtvrtek 18.12.2008 se konal 2.ročník závodu ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. V napínavé soutěži bojovalo 23 žáků ze 7. až 9. tříd. Všichni zúčastnění podávali maximální výkony a přispěli k hezké předvánoční atmosféře. Nejvýše se dostali O.Kolář (8.A) a M.Hudec (9.A), kteří zdolali laťku ve výšce 154 cm, ale na počet pokusů získal pro sebe vítězství O.Kolář. Třetí místo vybojoval výkonem 151 cm A. Pour (9.B). Všem závodníkům děkujeme za předvedené výkony.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena