Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Vánoční laťka 18.12.2015 (Kuželka)

V předvánočním čase již tradičně probíhá soutěž ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. Letos se soutěžilo ve dvou chlapeckých kategoriích a ve dvou kategoriích dívek (6. – 7. a 8. – 9. ročník). Diváci hlasitě povzbuzovali závodníky, kteří mezi sebou sváděli urputné boje. V kategorii chlapců 6.-7. zvítězil Michal Šátek (136 cm), druhý Jakub Samek (136 cm) a třetí Tadeáš Vik (125 cm). Mezi dívkami vyhrála Nela Macounová, která překonala laťku ve výšce 130 cm, na druhém místě skončila Viktorie Aleksij (125 cm) a třetí Daniela Třesohlavá (120 cm). V kategorii starších chlapců vybojoval první místo Matyáš Kaiser výkonem 160 cm, druhou příčku obsadil Lukáš Stoklásek (151 cm) a na třetí místo se probojoval František Špinka (148 cm). Mezi staršími dívkami zvítězila Eliška Sonntagová (125 cm), na druhém místě se umístila Leona Kašparová (125 cm) a na třetím Jana Raimundová. Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony a divákům za povzbuzování. Stínem soutěže bylo zranění Marka Elznice, kterému přejeme brzké uzdravení.