Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Vánoční florbalový turnaj 4.-5. tříd ( Vávra)

V pátek 9.12. se v naší tělocvičně uskutečnil vánoční turnaj ve florbalu 4. a 5.tříd. Zúčastnilo se ho celkem 6 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Zpestřením byl i čistě dívčí tým z 5. třídy. Po zápasech ve skupinách následovala utkání o umístění.
Všichni hráči zaslouží uznání za bojovnost a bezva atmosféru, která provázela celý turnaj.
Výsledky:
Finále:  Páťáci Sharks  (5.tř.)  - FC Vidlákov (5.tř.)     6:1
o 3.m:   Black Speed (4.B)  -  FC WC Nám se nechce (4.B)    2:1 po nájezdech
o 5m:    7 Super Girls (5.tř.) – Sparťani (4.B)    4:1
Sláva vítězům a čest poraženým!