Vánoční číslo školního časopisu (Burdová, Húsková)

Milí čtenáři,

letní prázdniny tak rychle utekly, usedli jsme do školních lavic a učíme se, chodíme na výlety a stejně jako je pravidelná výuka, tak pravidelně vychází Barvířský zpravodaj. Tématem tohoto čísla jsou Vánoce, snad vás toto vydání vánočně naladí. Dozvíte se, jak připravit vánoční čokoládové palačinky a perníčky, zasmějete se u vtipů a dozvíte se i různé zajímavosti ze světa aut a vlaků. Tak krásné čtení.

Matěj Š, 6. B

Odkaz na aktuální vydání časopisu: ZDE

Odkaz na archiv časopisu: ZDE

Paní učitelky Jitka Burdová a Olga Húsková děkují celému týmu školního časopisu - Janu Z. (9.B), Martinu Š. (6.B), Matěji Š. (6.B) a Josefu Z. (5.B) - za skvěle odvedenou práci. Kluci, každým napsaným článkem a vydaným číslem se posouváte vpřed a díky vám je časopis zase o kousek dokonalejší. :-)