Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Vánoční číslo školního časopisu (Burdová, Húsková)

Milí čtenáři, 

letní prázdniny tak rychle utekly, usedli jsme do školních lavic a učíme se, chodíme na výlety a stejně jako je pravidelná výuka, tak pravidelně vychází Barvířský zpravodaj. Tématem tohoto čísla jsou Vánoce, snad vás toto vydání vánočně naladí. Dozvíte se, jak připravit vánoční čokoládové palačinky a perníčky, zasmějete se u vtipů a dozvíte se i různé zajímavosti ze světa aut a vlaků. Tak krásné čtení. 

Matěj Š, 6. B

 

Odkaz na aktuální vydání časopisu: ZDE

Odkaz na archiv časopisu: ZDE

Paní učitelky Jitka Burdová a Olga Húsková děkují celému týmu školního časopisu - Janu Z. (9.B), Martinu Š. (6.B), Matěji Š. (6.B) a Josefu Z. (5.B) - za skvěle odvedenou práci. Kluci, každým napsaným článkem a vydaným číslem se posouváte vpřed a díky vám je časopis zase o kousek dokonalejší. :-)