Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Vánoční BINGO (Sakařová)

21.12 se děti sešly ve velké družině s tužkou a jakýmsi papírem. Při bližším prozkoumání jste mohli zjistit, že to není obyčejný papír…. Ve družině jsme totiž měli „hazardní“ odpoledne. Hráli jsme totiž BINGO. Děti si již den předem připravily a vyplnili svoji tabulku. Každý doufal, že ji vyplnil výherně. Děti plni očekávání hltaly každý symbol, který byl vyřčen z úst pí. Novotné. Po necelé hodině (kdy jsme hráli jak řádkové tak sloupcové bingo) se konečně ozvalo „ Mám to celé, mám Bingo“ a přiběhl ke mně Filip Jirků, který radostně mával se svým papírkem. Protože to bylo Vánoční Bingo, hráli jsme do té doby, než jsme měli i druhého vítěze. Tím byl Kuba Krásný. Oba kluci byli šťastní jako blechy. I ostatní děti nepřišly zkrátka. Za účast dostaly sladkou odměnu a pro ty šťastnější, kterým se povedl sloupeček nebo řádek, byly připraveny drobné odměny.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.