Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Vánoční BINGO (Sakařová)

21.12 se děti sešly ve velké družině s tužkou a jakýmsi papírem. Při bližším prozkoumání jste mohli zjistit, že to není obyčejný papír…. Ve družině jsme totiž měli „hazardní“ odpoledne. Hráli jsme totiž BINGO. Děti si již den předem připravily a vyplnili svoji tabulku. Každý doufal, že ji vyplnil výherně. Děti plni očekávání hltaly každý symbol, který byl vyřčen z úst pí. Novotné. Po necelé hodině (kdy jsme hráli jak řádkové tak sloupcové bingo) se konečně ozvalo „ Mám to celé, mám Bingo“ a přiběhl ke mně Filip Jirků, který radostně mával se svým papírkem. Protože to bylo Vánoční Bingo, hráli jsme do té doby, než jsme měli i druhého vítěze. Tím byl Kuba Krásný. Oba kluci byli šťastní jako blechy. I ostatní děti nepřišly zkrátka. Za účast dostaly sladkou odměnu a pro ty šťastnější, kterým se povedl sloupeček nebo řádek, byly připraveny drobné odměny.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny 
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude 

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.