Vánoční BINGO (Sakařová)

21.12 se děti sešly ve velké družině s tužkou a jakýmsi papírem. Při bližším prozkoumání jste mohli zjistit, že to není obyčejný papír…. Ve družině jsme totiž měli „hazardní“ odpoledne. Hráli jsme totiž BINGO. Děti si již den předem připravily a vyplnili svoji tabulku. Každý doufal, že ji vyplnil výherně. Děti plni očekávání hltaly každý symbol, který byl vyřčen z úst pí. Novotné. Po necelé hodině (kdy jsme hráli jak řádkové tak sloupcové bingo) se konečně ozvalo „ Mám to celé, mám Bingo“ a přiběhl ke mně Filip Jirků, který radostně mával se svým papírkem. Protože to bylo Vánoční Bingo, hráli jsme do té doby, než jsme měli i druhého vítěze. Tím byl Kuba Krásný. Oba kluci byli šťastní jako blechy. I ostatní děti nepřišly zkrátka. Za účast dostaly sladkou odměnu a pro ty šťastnější, kterým se povedl sloupeček nebo řádek, byly připraveny drobné odměny.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.