Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vánoční BINGO (Sakařová)

21.12 se děti sešly ve velké družině s tužkou a jakýmsi papírem. Při bližším prozkoumání jste mohli zjistit, že to není obyčejný papír…. Ve družině jsme totiž měli „hazardní“ odpoledne. Hráli jsme totiž BINGO. Děti si již den předem připravily a vyplnili svoji tabulku. Každý doufal, že ji vyplnil výherně. Děti plni očekávání hltaly každý symbol, který byl vyřčen z úst pí. Novotné. Po necelé hodině (kdy jsme hráli jak řádkové tak sloupcové bingo) se konečně ozvalo „ Mám to celé, mám Bingo“ a přiběhl ke mně Filip Jirků, který radostně mával se svým papírkem. Protože to bylo Vánoční Bingo, hráli jsme do té doby, než jsme měli i druhého vítěze. Tím byl Kuba Krásný. Oba kluci byli šťastní jako blechy. I ostatní děti nepřišly zkrátka. Za účast dostaly sladkou odměnu a pro ty šťastnější, kterým se povedl sloupeček nebo řádek, byly připraveny drobné odměny.