Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, NÁSTUP 1. a 2.r. 18.11.2020

Vánoční besídka ŠD a MŠ (Novotná)

Vánoční besídkou jsme uzavřeli náš adventní čas. Děkujeme všem rodičům, kteří přišli do naší školní jídelny, shlédnout otevření všech pomyslných okýnek jako v adventním kalendáři. Na rozdíl od toho čokoládového byl plný básniček, zvyků, písniček a jednoho bájného vyprávění.
Možná, že trochu horší akustika zapříčinila malou rozladěnost ze slavnostní chvíle, ale věřte, že děti se velmi snažily, aby Vás všechny potěšily. A nejen ti nejstarší, ale hlavně naši nejmenší kamarádi z mateřské školy.
Přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce, plné společně prožitých chvil. V novém roce 2011 se na Vás a Vaše děti budeme těšit při hrách, soutěžích a výletech.
Vychovatelky školní družiny a kolegyně z mateřské školy

Zrušení třídních schůzek 26.11.2020

vzhledem k současné situaci rušíme třídní schůzky 26.11.2020. Čtvrtletní hodnocení proběhne prostřednictvím elektronické Žákovské knížky. V případě potřeby Vás bude informovat  třídní učitel e-mailem.

Školní časopis (Burdová)

Odkaz na aktuální vydání časopisu: ZDE

Odkaz na archiv časopisu: ZDE

Provoz ŠD od 18.11.2020