Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Vánoční besídka ŠD a MŠ (Novotná)

Vánoční besídkou jsme uzavřeli náš adventní čas. Děkujeme všem rodičům, kteří přišli do naší školní jídelny, shlédnout otevření všech pomyslných okýnek jako v adventním kalendáři. Na rozdíl od toho čokoládového byl plný básniček, zvyků, písniček a jednoho bájného vyprávění.
Možná, že trochu horší akustika zapříčinila malou rozladěnost ze slavnostní chvíle, ale věřte, že děti se velmi snažily, aby Vás všechny potěšily. A nejen ti nejstarší, ale hlavně naši nejmenší kamarádi z mateřské školy.
Přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce, plné společně prožitých chvil. V novém roce 2011 se na Vás a Vaše děti budeme těšit při hrách, soutěžích a výletech.
Vychovatelky školní družiny a kolegyně z mateřské školy

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření