Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Vánoční besídka ŠD a MŠ (Novotná)

Vánoční besídkou jsme uzavřeli náš adventní čas. Děkujeme všem rodičům, kteří přišli do naší školní jídelny, shlédnout otevření všech pomyslných okýnek jako v adventním kalendáři. Na rozdíl od toho čokoládového byl plný básniček, zvyků, písniček a jednoho bájného vyprávění.
Možná, že trochu horší akustika zapříčinila malou rozladěnost ze slavnostní chvíle, ale věřte, že děti se velmi snažily, aby Vás všechny potěšily. A nejen ti nejstarší, ale hlavně naši nejmenší kamarádi z mateřské školy.
Přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce, plné společně prožitých chvil. V novém roce 2011 se na Vás a Vaše děti budeme těšit při hrách, soutěžích a výletech.
Vychovatelky školní družiny a kolegyně z mateřské školy  

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.