Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Vánoční besídka ŠD a MŠ (Novotná)

Vánoční besídkou jsme uzavřeli náš adventní čas. Děkujeme všem rodičům, kteří přišli do naší školní jídelny, shlédnout otevření všech pomyslných okýnek jako v adventním kalendáři. Na rozdíl od toho čokoládového byl plný básniček, zvyků, písniček a jednoho bájného vyprávění.
Možná, že trochu horší akustika zapříčinila malou rozladěnost ze slavnostní chvíle, ale věřte, že děti se velmi snažily, aby Vás všechny potěšily. A nejen ti nejstarší, ale hlavně naši nejmenší kamarádi z mateřské školy.
Přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce, plné společně prožitých chvil. V novém roce 2011 se na Vás a Vaše děti budeme těšit při hrách, soutěžích a výletech.
Vychovatelky školní družiny a kolegyně z mateřské školy