Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Vánoce v Kotelně (Plachá)

Příjemné a hlavně tvořivé odpoledne strávili žáci 4.B v liberecké galerii, kam se zúčastnili doprovodného programu Vánoce v Kotelně.
Po krátké výstavě, která navodila vánoční atmoféru, začaly děti tvořit ve výtvarné dílně. Nové materiály, zajímavé nápady a motivující kreativita inspirovala děti k výrobě nádherných vánočních ozdob. Přidá-li se pohoda a radostné očekávání Vánoc, byl dnešní adventní den smysluplný.