Vánoce s tajemstvím

VÁNOCE S TAJEMSTVÍM
Dne 3.12.07 měli žáci 2.B připraven program Vánoce s tajemstvím. Děti pátraly po jménu tajemného umělce, který jim poslal dopis. Při pátrání si žáci rozšířily znalosti  dávných vánočních tradic. S osobou J. Lady se již děti setkaly v hodinách čtení a výtvarné výchovy.
Ale i naše děti uměly paní knihovnici překvapit: zazpívaly jí koledy nejen v češtině, ale i ve slovenštině a angličtině.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.