Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Vánoce na statku (Plachá)

4.12.2010 za mrazivého rána dorazily děti z Mateřské a Základní školy Barvířská do Ekocentra  Střevlík, kde byl připraven program Vánoce na statku. Třpytící se sníh, sněhová koulovaná a veselý výskot dětí  připomněl adventní čas. Po zahřátí a posilnění se děti mohly těšit na zdobení perníčků, výrobu svícnů, vánočních přání, na práci s kolovrátkem nebo česačkou. Pan revírník vysvětlil,  jak pečovat o zvěř v zimním období. Ještě zbyl čas na nákup dárečků  a po obědě se spokojené děti vracely vlakem zpět do Liberce.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena