Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Vánoce na statku (Plachá)

4.12.2010 za mrazivého rána dorazily děti z Mateřské a Základní školy Barvířská do Ekocentra  Střevlík, kde byl připraven program Vánoce na statku. Třpytící se sníh, sněhová koulovaná a veselý výskot dětí  připomněl adventní čas. Po zahřátí a posilnění se děti mohly těšit na zdobení perníčků, výrobu svícnů, vánočních přání, na práci s kolovrátkem nebo česačkou. Pan revírník vysvětlil,  jak pečovat o zvěř v zimním období. Ještě zbyl čas na nákup dárečků  a po obědě se spokojené děti vracely vlakem zpět do Liberce.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.