Vánoce na statku (Plachá)

4.12.2010 za mrazivého rána dorazily děti z Mateřské a Základní školy Barvířská do Ekocentra  Střevlík, kde byl připraven program Vánoce na statku. Třpytící se sníh, sněhová koulovaná a veselý výskot dětí  připomněl adventní čas. Po zahřátí a posilnění se děti mohly těšit na zdobení perníčků, výrobu svícnů, vánočních přání, na práci s kolovrátkem nebo česačkou. Pan revírník vysvětlil,  jak pečovat o zvěř v zimním období. Ještě zbyl čas na nákup dárečků  a po obědě se spokojené děti vracely vlakem zpět do Liberce.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.