Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Vánoce na statku (Plachá)

4.12.2010 za mrazivého rána dorazily děti z Mateřské a Základní školy Barvířská do Ekocentra  Střevlík, kde byl připraven program Vánoce na statku. Třpytící se sníh, sněhová koulovaná a veselý výskot dětí  připomněl adventní čas. Po zahřátí a posilnění se děti mohly těšit na zdobení perníčků, výrobu svícnů, vánočních přání, na práci s kolovrátkem nebo česačkou. Pan revírník vysvětlil,  jak pečovat o zvěř v zimním období. Ještě zbyl čas na nákup dárečků  a po obědě se spokojené děti vracely vlakem zpět do Liberce.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.