Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Vánoce na statku (Plachá)

4.12.2010 za mrazivého rána dorazily děti z Mateřské a Základní školy Barvířská do Ekocentra  Střevlík, kde byl připraven program Vánoce na statku. Třpytící se sníh, sněhová koulovaná a veselý výskot dětí  připomněl adventní čas. Po zahřátí a posilnění se děti mohly těšit na zdobení perníčků, výrobu svícnů, vánočních přání, na práci s kolovrátkem nebo česačkou. Pan revírník vysvětlil,  jak pečovat o zvěř v zimním období. Ještě zbyl čas na nákup dárečků  a po obědě se spokojené děti vracely vlakem zpět do Liberce.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.