Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vánoce na statku (Plachá)

Zpříjemnit si krásné období Adventu v oldřichovském ekocentru a oživit staré české zvyky a tradice si přáli někteří žáci z 1. stupně naší školy. V tvůrčích dílničkách si vyzkoušeli malováni a zdobení vánočních přání a ozdob. Děti se mohly potěšit nejen krásnou pohádkou o Ježíškovi, ale také vánočními zvyky z různých koutů světa. Víte, ve které zemi přináší dárky dětem velbloud nebo kozel ? Před odjezdem si mohly děti koupit drobné dárky ve stánku tradičních řemesel. Zasněžené oldřichovské lesy zkrásnily dětem sobotní výlet, který se nám vydařil.