Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Vánoce na statku - 4.B a ŠD

VÁNOCE NA STATKU
5.12. Vánoce na statku byla jedna z vánočních akcí, které se zúčastnili žáci 4.B a školní družiny. V areálu Ekocentra Oldřichov v Hájích si děti vyráběly drobné dárky z přírodních materiálů, nakoupily spoustu dárečků a shlédly pohádku O nepořádném křečkovi. Shlédly nejen ukázku výroby vinutých perel, ale samy perly pod odborným vyráběly. Radost si užívaly u koček a prasnice Edy, u koz, oveček i koní.
Byl to nádherný sobotní den v adventním čase. Děti si zaslouží pochvalu za ukázněnost a pěkné chování.