Vánoce na statku - 4.B a ŠD

VÁNOCE NA STATKU
5.12. Vánoce na statku byla jedna z vánočních akcí, které se zúčastnili žáci 4.B a školní družiny. V areálu Ekocentra Oldřichov v Hájích si děti vyráběly drobné dárky z přírodních materiálů, nakoupily spoustu dárečků a shlédly pohádku O nepořádném křečkovi. Shlédly nejen ukázku výroby vinutých perel, ale samy perly pod odborným vyráběly. Radost si užívaly u koček a prasnice Edy, u koz, oveček i koní.
Byl to nádherný sobotní den v adventním čase. Děti si zaslouží pochvalu za ukázněnost a pěkné chování.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.