Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Vánoce na statku - 4.B a ŠD

VÁNOCE NA STATKU
5.12. Vánoce na statku byla jedna z vánočních akcí, které se zúčastnili žáci 4.B a školní družiny. V areálu Ekocentra Oldřichov v Hájích si děti vyráběly drobné dárky z přírodních materiálů, nakoupily spoustu dárečků a shlédly pohádku O nepořádném křečkovi. Shlédly nejen ukázku výroby vinutých perel, ale samy perly pod odborným vyráběly. Radost si užívaly u koček a prasnice Edy, u koz, oveček i koní.
Byl to nádherný sobotní den v adventním čase. Děti si zaslouží pochvalu za ukázněnost a pěkné chování.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.