Valentýn a Valentýnka v ŠD

VALENTÝN A VALENTÝNKA VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ
Jako každý rok jsme se všichni těšili na souboj o valentýnskou korunu. Nejvyšší počet papírových srdíček umožnil postup do finálového kola, přesně v den Sv. Valentýna. Nebylo to lehké soupeření a soutěžící nás všechny museli přesvědčit o své dokonalosti. Ve finálovém kole spolu soupeřila tato děvčata: Meierová Anička, Fencková Barborka, Vaneska a Gabča Trojanovy a Natálka Krausová odstoupila. Za pánský tým bojovali: Mečíř Matěj, Stoklásek Lukáš, Šůma Pepa a Belák Ondra.
Valentýnskou korunu převzali Fencková Barborka a Šůma Pepa. Oba se stali vítězi finálového kola a nesou si titul „ Valentýnka a Valentýn pro rok 2008.“ Gratulujeme.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.