Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Valentýn a Valentýnka v ŠD

VALENTÝN A VALENTÝNKA VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ
Jako každý rok jsme se všichni těšili na souboj o valentýnskou korunu. Nejvyšší počet papírových srdíček umožnil postup do finálového kola, přesně v den Sv. Valentýna. Nebylo to lehké soupeření a soutěžící nás všechny museli přesvědčit o své dokonalosti. Ve finálovém kole spolu soupeřila tato děvčata: Meierová Anička, Fencková Barborka, Vaneska a Gabča Trojanovy a Natálka Krausová odstoupila. Za pánský tým bojovali: Mečíř Matěj, Stoklásek Lukáš, Šůma Pepa a Belák Ondra.
Valentýnskou korunu převzali Fencková Barborka a Šůma Pepa. Oba se stali vítězi finálového kola a nesou si titul „ Valentýnka a Valentýn pro rok 2008.“ Gratulujeme.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.