Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Valentýn a Valentýnka 2010 (Novotná)

VALENTÝN A VALENTÝNKA 2010
Přestože nám letošní Valentýn z časových důvodů nevycházel jako roky předešlé, je dobojováno. Počet získaných srdíček určil finalisty a zároveň je vystavil plnění dvou soutěžních úkolů. Jen nováček Mikuláš Mikeš nezvládl nápor fanynek a do soutěže nenastoupil. Troufám si tvrdit, že by byl pro ostatní tvrdým oříškem. Musíme zde poděkovat všem dětem, kteří se statečně zadaných úkolů zhostily.
Do finále nastoupila tato děvčata – Vaneska Trojanová, Klárka Loulová, Eliška Sůvová, Gábina Trojanová, Dominika Málková , Lucka Stárková a vítězka několika ročníků Bára Fencková. Děvčata musela z kostek postavit robota a v druhém soutěžním kole předpovědět počasí, či pozvat na koncert. Ale jak už to bývá, počet bodů byl skoro stejný a tak se letošního titulu vzdala Bára Fencková a přenechala ho Vanesce Trojanové.
O druhé místo se podělila ještě s Eliškou Sůvovou a třetí získala Gábina Trojanová.
O titul Valentýn soupeřili Ondra Belák, Martin Rambousek, Míša Němec, Jéňa Vittiš, Honzík Šlégl, Lukáš Plechatý a Matěj Mečíř. Ti naopak měli zabalit dárek a předpovědět rovněž počasí, pozvat na fotbalový zápas a nebo pozvat na oslavu do restaurace. Tady bylo klání poněkud jednodušší. Po odstoupení Mikuláše Matěj vyložil své veškeré trumfy a vítězství bylo jeho. Několik Valentýnů byl zcela neporažen Pepa Šůma, ale troufám si tvrdit, že z našich prvňáků rostou další sympatičtí neohrožení Valentýni. O druhé místo se podělili Ondra Belák a Jéňa Vittiš.
Všem gratulujeme.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.