Důležitá sdělení

Valentýn a Valentýnka 2010 (Novotná)

VALENTÝN A VALENTÝNKA 2010
Přestože nám letošní Valentýn z časových důvodů nevycházel jako roky předešlé, je dobojováno. Počet získaných srdíček určil finalisty a zároveň je vystavil plnění dvou soutěžních úkolů. Jen nováček Mikuláš Mikeš nezvládl nápor fanynek a do soutěže nenastoupil. Troufám si tvrdit, že by byl pro ostatní tvrdým oříškem. Musíme zde poděkovat všem dětem, kteří se statečně zadaných úkolů zhostily.
Do finále nastoupila tato děvčata – Vaneska Trojanová, Klárka Loulová, Eliška Sůvová, Gábina Trojanová, Dominika Málková , Lucka Stárková a vítězka několika ročníků Bára Fencková. Děvčata musela z kostek postavit robota a v druhém soutěžním kole předpovědět počasí, či pozvat na koncert. Ale jak už to bývá, počet bodů byl skoro stejný a tak se letošního titulu vzdala Bára Fencková a přenechala ho Vanesce Trojanové.
O druhé místo se podělila ještě s Eliškou Sůvovou a třetí získala Gábina Trojanová.
O titul Valentýn soupeřili Ondra Belák, Martin Rambousek, Míša Němec, Jéňa Vittiš, Honzík Šlégl, Lukáš Plechatý a Matěj Mečíř. Ti naopak měli zabalit dárek a předpovědět rovněž počasí, pozvat na fotbalový zápas a nebo pozvat na oslavu do restaurace. Tady bylo klání poněkud jednodušší. Po odstoupení Mikuláše Matěj vyložil své veškeré trumfy a vítězství bylo jeho. Několik Valentýnů byl zcela neporažen Pepa Šůma, ale troufám si tvrdit, že z našich prvňáků rostou další sympatičtí neohrožení Valentýni. O druhé místo se podělili Ondra Belák a Jéňa Vittiš.
Všem gratulujeme.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.