Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

V zajetí knížek pana Eduarda Petišky (Novotná)

Letošní měsíc čtenářů a knížek, byl věnovaný panu Eduardu Petiškovi. Četlo se na neobvyklých místech - naší školní půdě, za světla baterky a oblečeni do zimních bund a i čepic. Pak jsme také opět vyzkoušeli velkou sborovnu naší školy.
Školní knihovna ale byla nejčastějším místem, kde se vzpomínalo na dobrodružství malého Birlibána, Staré řecké báje a pověsti, Čtení o hradech a zámcích a také Pohádkového dědečka.
Březen sice končí, ale nás čeká velké dobrodružství na Noci s Andersenem, které se uskuteční 4.dubna. Hurá tedy za dobrodružstvím komisaře Vrťapky a ostatními krásnými knihami.