Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení oblíbené soutěže Už tam budem. Zřejmě tuto soutěž plnou fyziky, chemie, biologie, historie a adrenalinu znáte. Tímto vším a ještě víc si prošly naše dva soutěžní týmy během celodenního natáčení. Společnost jim dělali kapitán Tečka, generál Malina a Ducháček, který mimochodem byl žákem naší školy. Do zákulisí natáčení Vás sice nevezmeme, ale jak se týmům dařilo při jednotlivých disciplínách, se můžete podívat na Déčku v pátek 15. října.