Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Úspěch ve florbale 4.-5.tříd (Urban)

V pátek 14.11.2014 jsme se zúčastnili turnaje ve florbale Blue motion cup České spořitelny. Ačkoli jsme nešli na turnaj s velkým očekáváním, tak jsme nakonec obsadili 2.místo z osmi mužstev a postoupili tak do krajské eliminace. Základní skupinu jsme vyhráli  i když jsme měli trochu štěstí a výborného brankáře v rozhodujícím zápase se ZŠ Ještědská.
V semifinále jsme pak porazili dalšího silného soupeře ZŠ Dobiášova a postoupili tak do finále se       ZŠ U Školy, která se specializuje na hokej. S těmi jsem bohužel poměrně jasně prohráli, přesto jsme si 2. místem zajistili postup do krajského kola.
Reprezentovali nás A.Kobera, M.Vaňátko, M.Šašek (všichni 4.B), R.Steskal, D.Krejsa, J.Kašpar,T.Stibor, M.Svrček, K.Sýkorová a D.Vácha (všichni 5.A). Všem patří dík.