Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Úspěch v okresním kole olympiády v AJ (Marková)

Ve středu 15.2.2012 se v DDM Větrník konalo okresní kolo olympiády v anglickém jazyce. V kategorii 8. a 9. ročníku reprezentovala naši školu Aneta Šátková (9.A), která při nelehkém souboji v konverzaci na zadané téma obsadila krásné 9. - 11. místo. Jedná se o zatím nejlepší umístění žáka naší školy v této soutěži. Letos se olympiády zúčastnilo celkem 420 žáků z Liberce a okolí a do Větrníku postoupilo 23 nejlepších.