Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Úspěch v okresním kole olympiády v AJ (Marková)

Ve středu 15.2.2012 se v DDM Větrník konalo okresní kolo olympiády v anglickém jazyce. V kategorii 8. a 9. ročníku reprezentovala naši školu Aneta Šátková (9.A), která při nelehkém souboji v konverzaci na zadané téma obsadila krásné 9. - 11. místo. Jedná se o zatím nejlepší umístění žáka naší školy v této soutěži. Letos se olympiády zúčastnilo celkem 420 žáků z Liberce a okolí a do Větrníku postoupilo 23 nejlepších.


 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena