Úspěch v miniházené (Javůrková)

V novém školním roce jsme se opět sešli před branami ZŠ Dobiášova, abychom poměřili síly v miniházené. A hned v prvním turnaji zazářili naši mladší, prvním místem. Celá parta ve složení Faitová, Kobera, Šašek, Mergl, Špinka a Mrskoš hráli velmi sehraně a nezbývá, než je pochválit za perfektně odvedenou práci. Jen tak dál. U starších jsme bohužel obsadili bramborovou pozici, ale z loňských let víme, že mezi staršími je většinou velice těžké prosadit se, protože spousta dětí hraje házenou závodně. I tak bych chtěla klukům poděkovat, že se nevzdali i když k vítězství měli daleko (Šašek, Šátek, Pacourek, Mokříž, Krejsa, Musil)
M.Javůrková