Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Úspěch v 5.B (Plachá)

22.10.2010 žák  5.B  Jiří Vrba vyhrál krajské kolo Logické olympiády. Jako nejlepší řešitel postupuje do finále, které se koná v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky 22.11.2010.
Blahopřejeme a přejeme hodně  štěstí ve finále !

22.11.2010 se konalo finále Logické olympiády v Praze v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky. Tohoto finále se zúčastnil také žák naší školy Jiří Vrba.  Celým průběhem finalisty provázel předseda  Mensy ČR Tomáš Blumenstein.
V kategorii žáků základních škol soutěžilo sto finalistů. Jiří vybojoval 24. místo. Děkujeme mu za reprezentaci školy a gratulujeme mu k jeho osobnímu úspěchu.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.