Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Úspěch v 5.B (Plachá)

22.10.2010 žák  5.B  Jiří Vrba vyhrál krajské kolo Logické olympiády. Jako nejlepší řešitel postupuje do finále, které se koná v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky 22.11.2010.
Blahopřejeme a přejeme hodně  štěstí ve finále !

22.11.2010 se konalo finále Logické olympiády v Praze v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky. Tohoto finále se zúčastnil také žák naší školy Jiří Vrba.  Celým průběhem finalisty provázel předseda  Mensy ČR Tomáš Blumenstein.
V kategorii žáků základních škol soutěžilo sto finalistů. Jiří vybojoval 24. místo. Děkujeme mu za reprezentaci školy a gratulujeme mu k jeho osobnímu úspěchu.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.