Úspěch v 5.B (Plachá)

22.10.2010 žák  5.B  Jiří Vrba vyhrál krajské kolo Logické olympiády. Jako nejlepší řešitel postupuje do finále, které se koná v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky 22.11.2010.
Blahopřejeme a přejeme hodně  štěstí ve finále !

22.11.2010 se konalo finále Logické olympiády v Praze v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky. Tohoto finále se zúčastnil také žák naší školy Jiří Vrba.  Celým průběhem finalisty provázel předseda  Mensy ČR Tomáš Blumenstein.
V kategorii žáků základních škol soutěžilo sto finalistů. Jiří vybojoval 24. místo. Děkujeme mu za reprezentaci školy a gratulujeme mu k jeho osobnímu úspěchu.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.