Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Úspěch v 5.B (Plachá)

22.10.2010 žák  5.B  Jiří Vrba vyhrál krajské kolo Logické olympiády. Jako nejlepší řešitel postupuje do finále, které se koná v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky 22.11.2010.
Blahopřejeme a přejeme hodně  štěstí ve finále !

22.11.2010 se konalo finále Logické olympiády v Praze v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky. Tohoto finále se zúčastnil také žák naší školy Jiří Vrba.  Celým průběhem finalisty provázel předseda  Mensy ČR Tomáš Blumenstein.
V kategorii žáků základních škol soutěžilo sto finalistů. Jiří vybojoval 24. místo. Děkujeme mu za reprezentaci školy a gratulujeme mu k jeho osobnímu úspěchu.